Śmieszne historie randkowe

Śmieszne historie randkowe

Wypad do kina

„Chcieliśmy obejrzeć film w kinie ale nie kupiliśmy biletów z wyprzedzeniem i nie mogliśmy dostać dwóch biletów obok siebie. Skończyło się na tym, że siedzieliśmy po przeciwnych stronach w kinie. Kiedy film się skończył śmialiśmy się oboje z naszej pierwszej randki”.


 

Piękny

„Kiedyś umówiłam się z facetem na randkę w barze, przez telefon powiedział mi, że będzie czekał w najciemniejszym miejscu w tym barze, ale zamiast powiedzieć mi, gdzie jest, nalegał, żebym go „znalazła, bo jest najbardziej atrakcyjnym facetem”. Zrobiłam dwa okrążenia w barze i nie mogłem go zobaczyć.

Potem musiałam do niego zadzwonić, żeby zobaczyć, gdzie jest. Z perspektywy czasu powinnam był po prostu wyjść”.


Obcinacz

„Byłam na randce z facetem w uroczym barze. W pewnym momencie wyciąga z kieszeni obcinacz do paznokci i zaczyna obcinać brudne paznokcie. Jeden wylądował w moim drinku”.


 

Szybki Bill

Odpisałam facetowi na Tinderze który zapytał, co robię, więc mu odpowiedziałam że jestem z rodziną w restauracji Sowa. 20 minut później, zgadnijcie, kto przybywa? Pomyślałem, że to jasne (i oczywiste), że kiedy mówisz komuś, że jesteś w restauracji i jesz z rodziną, w rzeczywistości nie jest to zaproszenie do przyjścia…”


Randka w Mc Donalds

 Pewien facet zabrał mnie do Mc Donalds, bo to było„ jego ulubione miejsce ”. Zjadł sam dwie kanapki i przez całą randkę opowiadał o sobie. Następnie rzucił się przez stół, żeby pocałować, podczas gdy jego całe usta i zęby były pokryte sosem. To był koniec randki. 


Zachęcająca „wiadomość” którą dostałam od faceta

 Pewien facet na Portalu Randkowym napisał do mnie wiadomość: „ Jeśli kupię Ci 20 kawałków kurczaka, czy mogę uprawiać z Tobą seks w moim samochodzie? ”. 


Pomóż nam dotrzeć do innych