Portal Randkowy dla kobiet po pięćdziesiątce

profil online
Z perspektywy faceta

Mam nadzieję, że jesteś online, zwłaszcza teraz w okresie Pandemii. Dziś dam Ci wskazówki jak powinien wyglądać profil w Portalu Randkowym dla kobiet po pięćdziesiątce, Które szukają prawdziwego dojrzałego mężczyzny.


Te wskazówki pochodzą bezpośrednio od mężczyzny, który od jakiegoś czasu jest w sieci. Mogę ręczyć, że „Paweł” to niesamowicie inteligentny, miły, wartościowy człowiek, który szuka prawdziwej okazji. To facet, którego chcesz poznać. (Uwaga, myślimy, że mógł znaleźć swoją Jedyną ”. Trzymamy kciuki za niego.)


Zmierz się z rzeczywistością. Musisz być online, jeśli chcesz znaleźć swojego partnera.


Wraz z wiekiem coraz trudniej jest poznać ludzi, tak jak kiedyś. Kontakty przez szkołę, wspólnych samotnych przyjaciół itp. Po prostu nie wydaje się działać tak, jak wtedy, gdy mieliśmy dwadzieścia lub trzydzieści lat. Taka sytuacja sprawia że nasz wybór jest ograniczony dając jedną z nielicznych opcji…


głęboko wadliwy, burzliwy, pozornie irracjonalny świat randek online. Im szybciej zaakceptujemy tę nieprzyjemną rzeczywistość, tym szybciej będziemy mogli przejść do znalezienia partnera życiowego.


Kim jestem? Jestem przypadkowym facetem, który próbuje osiągnąć to samo, co Ty, znaleźć życiowego partnera. Nie mam żadnych innych referencji poza doświadczeniami i pomysłami powstałymi z przebywania po drugiej stronie ekranu komputera tak jak Ty. Z tą myślą przewodnią zaczynajmy.


Znalezienie osoby, która da Ci szczęście na długie lata, to spełnienie marzeń. Czy odnalezienie jej nie uzasadnia wysiłku, który to odzwierciedla? Czy przygotowanie profilu na Portalu Randkowym nie powinno usprawiedliwiać większego wysiłku niż wybranie kolejnego zestawu szafek kuchennych?


Randki online są napędzane przez Twój profil, którego podstawą są przede wszystkim Twoje zdjęcia. To One prowadzą wszystko, sprawiają czy i ewentualnie czyją uwagę na siebie zwrócisz.


Natknąłem się na wiele profili w portalach randkowych, w których było jasne, że włożono w nie bardzo niewielki wysiłek. Przesłanie, które wysyła mi jako facetowi, jest takie, że poszukiwanie i związek też nie są takie ważne (i zwykle po jednym spotkaniu kończy się to).


Uwaga: Widzisz… mężczyźni nastawieni na związki nie różnią się od Ciebie tak bardzo!Tak. Wszystko zaczyna się od Twojego zdjęcia profilowego.


Jeśli Twoje zdjęcie nikogo nie zainteresuje, to nikt nawet nie przejdzie do Twojego opisu. Ważne jest, aby starannie wybrać Twoje zdjęcie główne i pozostałe.


Postaraj się opublikować co najmniej pięć zdjęć.


Rób zdjęcia, aż uzyskasz naturalny uśmiech lub śmiech. Typowa profesjonalna sesja zdjęciowa będzie wymagała kilkuset zdjęć, aby uzyskać kilkanaście świetnych, więc bądź cierpliwa i wybredna. To jest bardzo ważne. Faceci są wzrokowcami, i nie wszyscy zwracają uwagę na to samo, więc po prostu nastaw się na to że podniecisz kilku facetów.


Nie wierzysz mi? Wiem, że nie. Wejdź do dowolnego miejsca publicznego, a znajdziesz dziesiątki kobiet, które wyglądają tak jak ty, które są wyraźnie szczęśliwie związane. Właściwie, prawdopodobnie jesteś jeszcze gorętsza i bardziej czarująca niż one, a ich mężowie po prostu mieli szczęście.


Jeszcze jedno: zmieniaj swoje zdjęcie profilowe co kilka miesięcy. Może częściej, jeśli nie otrzymujesz wyświetleń profilu.


Zdjęcia których nie powinnaś użyć


  • Nie przycinaj twarzy ani nie wykręcaj ciała, aby ukryć swój wygląd.
  • Nie miej innych ludzi w kadrze.
  • Nie publikuj zdjęć, na których Cię nie ma (zachody słońca, kwietnik, pasma górskie itp.).
  • Wreszcie, absolutnie nie wprowadzaj ludzi w błąd, publikując zdjęcia, które mają dziesięć lub piętnaście lat. Wszystko, co miało miejsce ponad dwa lub trzy lata temu, jest za stare.


Czy wspomniałem, że zdjęcia powinny przedstawiać Cię z naturalnym uśmiechem lub śmiechem? (Uwaga: TAK! TAK ważne !!)


Tak. Mężczyźni, którzy są poważni, czytają opis w Twoim profilu.


Jeśli ktoś otworzy Twój profil, przejdzie do opisu. Chcesz znaleźć się w sytuacji, w której przyciągasz odpowiednich ludzi, zatem musisz dokonać weryfikacji swojego opisu.


Jestem indywidualistą, ponieważ widzę, że profil ma tylko dwa cele:


  • Jasno i bez wątpienia określasz swój cel randkowy
  • Daj facetowi ogólne poczucie tego, kim naprawdę jesteś i jaka jesteś.Jeżeli czytasz ten tekst, prawdopodobnie szukasz głębokiego, uczuciowego długoterminowego związku.


W opisie swojego profilu podkreślaj że: Nie szukasz przyjaciół, towarzyszy wędrówek czy wspólnej kolacji. Nie wahaj się napisz to czego szukasz.


Faceci tacy jak Paweł naprawdę chcą to wiedzieć! Powiedział, że to pierwsza rzecz, którą sprawdza w opisie profilu, odkąd zdarzały mu się sytuacje, w których poczuł uczucie do kobiety tylko po to, by odkryć, że chce dla niej były to tylko wygłupy.(Tak, są tam takie kobiety. Nie chodzi tylko o mężczyzn).


Nie mów o sobie. Porozmawiaj o Nim.


Z psychologii wynika, że odniesiesz dużo większe sukcesy, jeśli poświęcisz swój czas na mówienie innym, co możesz dla NICH zrobić, w przeciwieństwie do tego, co chcesz, aby zrobili dla CIEBIE.


Zobrazuj swoje zamiary


Na przykład: „Będę cię wspierać bez względu na to, jakie życie stanie ci na drodze”. Nie, potrzebuję, żebyś miał 180cm „wzrostu, był totalnie zgrany i zadziwiał mnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.” Nie polecam umieszczać niczego w stylu „Szukam faceta, który jest…”. Po prostu nie. Nic z tego nie wyniknie.


Jedynym wyjątkiem jest „szukam tylko jednej rzeczy w facecie: jest to ktoś, kto chce długoterminowego związku i jest zdeterminowany, aby uczynić go priorytetem”.


Jeśli dojrzały facet czyta Twój opis, co z tego uzyska? Jak wyglądałoby wspaniałe życie z Tobą u jego boku? Działa na wyobraźnię.


Nie pisz tego, co myślisz, że facet chce usłyszeć. Daj poczucie, jaka naprawdę jest Twoja osobowość.


Pokaż swoje prawdziwe ja z pełną akceptacją siebie.


Nie ukrywaj, nie przepraszaj ani nie ukrywaj tego, kim jesteś.


Czy spędzasz piątkowe wieczory tylko na rozwiązywaniu krzyżówek? Jeśli tak, to nie kręć i nie mów, że tańczysz salsę do 1 w nocy. Jest milion facetów, całkowicie wyczerpanych po długim dniu pracy, którzy byliby zachwyceni siedząc obok ciebie na tej kanapie i popijając zimne piwo.


Zamierzam również sprzeciwić się powszechnie przyjętym praktykom i odradzać wchodzenie w cechy charakteru, ani Twoje, ani potencjalnego partnera.


Omawianie takich kwestii, jak lojalność, uczciwość itp. Jest bezcelowe, jest całkowitym marnowaniem czasu. Dlaczego? Choć jest to istotne, wszyscy wiemy, że czyny, często trwające przez długi czas, są o wiele bardziej wymowne niż słowa.


Ważne wskazówki profilowe dla dojrzałych kobiet takich jak Ty. Zakazy.


Oto kilka typowych komentarzy w profilach, w których szybko klikam przycisk dalej do następnego profilu:


„Nie jestem pewny co do tego randkowania online, ale pomyślałem, że spróbuję”.


„Spotkajmy się i zobaczmy, czy jest chemia. Albo jest, albo jej nie ma ”.


„Zacznijmy jako przyjaciele i zobaczmy, czy coś się wydarzy”. Albo… blisko związane: „Muszę robić rzeczy powoli” Tłumaczenie? Jestem emocjonalnie niedostępny / boję się bliskości emocjonalnej, jeśli naprawdę jesteś otwarta na zakochanie się we właściwej osobie, idź dalej.


„Moje dzieci są moim priorytetem numer jeden” sprawia wrażenie, że facet nie będzie priorytetem w twoim życiu. Oczywiście każdy kocha swoje dzieci. Ale kto nie chce być priorytetem dla swojego partnera życiowego? Po prostu to pomiń.


Dwie ostatnie, ale krytyczne wskazówki:


1. Nie bój się pierwsza wysłać wiadomości do facetów. Trzy z czterech kobiet, z którymi spotykałem się od czasu mojego rozwodu, nawiązały pierwszy kontakt.


2. Randki są dla nas wszystkich bardzo trudne, ale ostateczna nagroda jest tego warta.


I ostatnia rzecz ode mnie:


MOŻESZ spotkać niesamowitego mężczyznę i znaleźć miłość w Internecie… bez dramatów, przesiedlania się lub konieczności zmiany tego, kim jesteś.

Pomóż nam dotrzeć do innych