Szukam dziewczyny

szukam dziewczyny

Szukasz dziewczyny? Podpowiemy jak znaleźć dziewczynę, z którą naprawdę warto się umówić

Wielu facetów chce po prostu znaleźć dziewczynę, nie biorąc pod uwagę podobieństw charakterów, zainteresowań.
To prawie tak, jakby po prostu chcieli być w związku, ale nie obchodzi ich, kto jest po drugiej stronie. Oto cała prawda.
Znalezienie dziewczyny nie jest takie trudne. Jeśli będziesz szukać wystarczająco długo i nie będziesz mieć zbyt wielu wymagań, znajdziesz kobietę do wspólnego związku.
Jednak z czasem mogą pojawić się problemy. Kluczem jest znalezienie dziewczyny,  z którą będziesz szczęśliwy, dziewczyny, z którą naprawdę lubisz spędzać czas.

 Jest to o wiele trudniejsze do osiągnięcia niż umawianie się z jakąkolwiek dziewczyną, którą spotkasz. Tylko takie relacje są najbardziej wartościowe. Jeśli szukasz prawdziwego związku, to w porządku. Nie spiesz się. Zamiast desperacko korzystać z pierwszej nadarzającej się okazji, bądź bardziej wybredny. I porozmawiaj z wieloma różnymi dziewczynami. Dzięki temu będziesz miał możliwośc dokonać wyboru na podstawie własnych obserwacji i analizy z kim lepiej sie Tobie rozmawia, jakie macie cechy wspolne.

Sposobem na zdobycie tego doświadczenia jest chodzenie na wiele randek, wykonywanie wielu podejść i przebywanie w towarzystwie z jak największą liczbą różnych kobiet.

Odwiedź sekcję porady randkowe

Wolne dziewczyny

wolne dziewczyny

Pierwszy krok w poszukiwaniu dziewczyny

Żadna dziewczyna nigdy nie zapuka do twoich drzwi, szukając Ciebie. To się po prostu nie dzieje. Zatem, będziesz musiał wykonać pracę. Wiąże się to z wychodzeniem w miejsca, w których można aktywnie spotkać kobiety.
Obejmuje to bary, festiwale muzyczne, centra handlowe lub prawie każde gęsto zaludnione miejsce. Portale Randkowe są w porządku, ale nie używaj ich wyłącznie. Jeśli chodzi o to, gdzie znaleźć dziewczynę, prawda jest taka, że ​​nie ma sztywnych i szybkich zasad.
Atrakcyjne kobiety są wszędzie; kluczem jest po prostu wyjść i być towarzyskim. Poświęć określoną ilość czasu w tygodniu na przebywanie wśród ludzi.


Jeśli nadal nie masz pewności, jakie może być dobre miejsce na spotkanie z kobietami, rozważ następujące kryteria:

 • Czy to jest miejsce, do którego ludzie chodzą dla przyjemności?
 • Czy ludzie chcą się spotykać?
 • Czy to straszne, żebym przychodził tu na spotkanie z kobietami?
 • Czy jest tu wielu innych facetów, którzy robią to samo?

Te rzeczy mają większe znaczenie niż myślisz. Na przykład, jeśli w wybranym miejscu jest dużo innych facetów, Twoje szanse na spotkanie z kobietą zmaleją.

 

Jak zdobyć dziewczynę

Niewielu facetów zdaje sobie sprawę, jak ważne jest utrzymanie liniowego rozwoju relacji. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie nie wchodzą w związki przy pierwszym, drugim, a nawet trzecim spotkaniu. Potrzeba czasu i wzajemnego poznania się. Jeśli dziewczyna ma wrażenie, że wszystko, co chcesz teraz zrobić, to znaleźć dziewczynę, przestraszysz ją i zrujnujesz swoje szanse na rozpoczęcie czegoś z nią.

Jeśli już, najlepiej nie spiesz się i pozwól jej poczuć się, jakby prowadziła.

jak zdobyć dziewczynę

Jeśli zrobisz coś nie po kolei lub zbyt wcześnie spróbujesz wciągnąć ją w związek, przyniesie to odwrotny skutek. Jeśli możesz uzbroić się w cierpliwość, w końcu uzyskasz rezultat, którego szukasz - dziewczynę, z którą tak naprawdę będziesz się uzupełniał.

Ogólnie dziewczyna chce poczuć, że się w kimś zakochuje. Rzadko ma ochotę czuć, że to facet nie może bez niej żyć lub jak bardzo chce ją uszczęśliwić. Dziewczyny mogą mówić, że chcą faceta, który je uwielbia, ale rzeczywistość jest taka, że ​​chcą faceta, przy którym po prostu świetnie się czują. 

To trochę sprzeczne z intuicją, ale kiedy zastosujesz to w praktyce, zobaczysz, jakie to naprawdę jest prawdziwe.

Jak znaleźć dziewczynę w Internecie?

Jeśli skorzystasz z randki online, aby się z kimś spotkać, upewnij się, że że to jest właśnie ta osoba za którą się podaje. Zarejestruj się na Portalu randkowym utwórz swój profil, wypełnij go według wskazówek pod tym linkiem. Wykonaj z nią połączenia wideo. Postaraj się jak najszybciej ustalić datę spotkania. Jeśli dziewczyna stawia problemy j/w, to albo jej profil nie jest prawdziwy, albo nie jest warta twojego czasu. 

Jak sprawić, by dziewczyna była zainteresowana dalszymi spotkaniami z Tobą

Kiedy dziewczyna postrzega cię jako wyjątkowego faceta, będzie chciała być z Tobą tak długo, jak to możliwe. To jest dokładnie to, czym jest związek. Wszystko, co musisz zrobić, to zaspokoić kilka jej podstawowych potrzeb, a ona będzie pragnąć Twojej obecności. Jeśli potrafisz spełnić poniższe warunki, będziesz w doskonałej pozycji:

 • Rzetelność
 • Dobry seks
 • Stabilność emocjonalna
 • Podniecenie

Jeśli możesz dawać jej te rzeczy regularnie i pokazuj, że możesz dać je lepiej niż inni faceci.

Czasami ludzie wchodzą w związki, nawet nie zastanawiając się, jak to będzie . Bądź ze sobą szczery w kwestii własnych pragnień i potrzeb. Jeśli jesteś osobą, która lubi swój wolny czas spędziac samemu, związek może nie być dla ciebie odpowiedni. Kiedy spotykasz się z dziewczyną, masz obowiązek spędzać z nią czas – to część umowy. Nie oznacza to, że nie będzie to zabawne, ale jest to coś zupełnie innego niż budzenie się w sobotę i robienie, tego do czego zawsze byłeś przyzwyczajony.

wolne dziewczyny

Przyjda też i gorsze dni i wiele kompromisów . Kiedy zdecydujesz, że chcesz mieć dziewczynę , pamiętaj tylko, aby nie idealizować sprawy. Spróbuj zrozumieć, że pierwsze miesiące związku to zazwyczaj najlepsza część. Prawdziwy test przychodzi, gdy nowość mija i musisz dokonać świadomego wyboru, czy to jest własnie to czego szukam.

Bycie w związku nie jest lepsze ani gorsze niż bycie singlem, ale dopóki w nim nie jesteś, nie dowiesz się jak to będzie. Zamiast decydować, że chcesz mieć dziewczynę , wyjdź i porozmawiaj najpierw z kobietami . Sprawdź, czy „nadajesz na jednej fali” z którymkolwiek z nich, a jeśli zamienię się to w związek, to znaczy że zrobiłeś coś dobrze. Cokolwiek robisz, po prostu nie próbuj tego na siłę.

Będziesz o wiele szczęśliwszy i bardziej spełniony, jeśli pozwolisz, aby więź z dziewczyną utworzyła się organicznie.

Randki z DuoLove

Randkujemy
 • Bezpieczeństwo! Twoje dane są u nas w 100% bezpieczne
 • Błyskawicznie wykrywamy i usuwamy fałszywe Profile
 • Czat Online z naszym operatorem
 • Szybka Pomoc Techniczna
 • Mnogość dostępnych funkcji
 • Stale się rozwijamy i dodajemy nowe usługi

Nasz Darmowy Portal Randkowy czeka na Ciebie.

Załóż konto

 • Profil w Darmowym Portalu Randkowym
 • Przęglądanie Profili innych użytkowników
 • Polubienia i dodawanie do znajomych
 • Czat Online
 • Ogłoszenia Towarzyskie
 • Randka na wycieczce – Zaproponuj wspólny wyjazd
 • Profil wyróżniony i Profil polecony na Stronie Głównej
 • Wyszukiwanie zaawansowane innych profili
Darmowe portale randkowe

Pomóż nam dotrzeć do innych