Sympatia

Sympatia

Sympatia - portal randkowy, który warto poznać

Nowe technologie z jednej strony sprawiają, że żyje nam się coraz wygodniej, mają też pewną wadę, żyjemy coraz szybciej. W pędzie codziennych obowiązków coraz trudniej się nam spotkać i choć bycie singlem bywa wygodne, to nie każdy chce trwać w takim stanie całe życie. Na szczęście z pomocą przychodzą nam portale i aplikacje randkowe. Jednym z bardziej znanych portali jest sympatia.pl. Co warto o nim wiedzieć?

Trochę historii

Sympatia.pl to jeden z największych i najdłużej działających portali randkowych w Polsce, bo działa już od 2002 roku. Od tego czasu połączył już mnóstwo par, czym chętnie chwali się na swojej stronie. Na stronie portalu znajdziemy również informację, że zdecydowana większość użytkowników szuka tam trwałych, poważnych relacji. Z portalu można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej, lub za pomocą dedykowanej aplikacji.

Co ciekawe portal nie ogranicza się do łączenia par tylko w Polsce. Nie każdy wie, że posiada on również swój anglojęzyczny odpowiednik Sympatia.net, który od 2010 roku pomaga samotnym ludziom znaleźć swoją drugą połówkę w Irlandii, Wielkiej Brytanii i USA.

ile to kosztuje

Wchodząc na stronę Sympatia znajdziemy informację, że każda samotna osoba może tam założyć konto nieodpłatnie. Takie konto pozwoli jednak raczej założyć profil i zapoznać się z tym jak funkcjonuje ten portal, bo w takiej opcji nie mamy możliwości na korzystanie z wszystkich funkcjonalności portalu, a liczba wiadomości jaką można wysłać jednego dnia jest mocno ograniczona.

Jeżeli chcemy w pełni korzystać z dostępnych opcji, oraz swobodnie komunikować się z nowo poznanymi osobami trzeba jednak opłacić „pakiet premium”. Pakiet wykupuje się na 1, 3 lub 6 miesięcy, co kosztuje odpowiednio 30, 45 i 60 złotych. Warto jednak wiedzieć, że zdarzają się promocję, w trakcie których pakiet można kupić nieco taniej.

Czy warto korzystać z Serwisu Randkowego Sympatia?

Nie każda samotna osoba ma czas i możliwości by znaleźć swoją drugą połówkę w realnym świecie. Często na przeszkodzie stają nietypowe godziny pracy, czy grono wąskie grono znajomych, wśród których większość ma już swoją drugą połówkę. Dla takich osób portale typu Sympatia stanowią realną szansę, by zmienić swój status z opcji „singiel”, na opcję „w związku”. Dzięki popularności tego serwisu i niewygórowanej cenie za korzystanie, faktycznie mamy szansę poznania tam osoby, z którą stworzymy dłuższą relację, a może nawet związek na całe życie. Na portalu można też skorzystać z usług kojarzenia osób, tak by nawiązywać kontakt z osobami, które najlepiej wpisują się w nasze oczekiwania i system wartości.

Sympatia

Poznawanie ludzi na portalach randkowych zawsze jest jednak obarczone większym ryzykiem. Nie inaczej jest w przypadku Sympatiapl. To singiel, który założy tam swój profil sam decyduje o tym na ile będzie szczery opisując siebie i swoje oczekiwania. Podobnie na ile będzie szczery w prowadzonej konwersacji, a jak wiadomo, przez Internet mamy skłonność do upiększania rzeczywistości, co przy spotkaniu w realu może skutkować niemiłym rozczarowaniem.

Pomóż nam dotrzeć do innych