Regulamin

Portal Randkowy DuoLove

Warunki korzystania

Ostatnia modyfikacja: 29 Styczeń 2022 r.

Słowo wstępu

Cześć, nazywam się Robert Ejsmond, jestem założycielem tego Portalu. Po wielomiesięcznej burzy mózgu postanowiłem stworzyć taki Serwis, choć doskonale wiedziałem jak duża jest konkurencja na rynku i że nie będzie łatwo. Ale moja wrodzona cierpliwość oraz upartość dążenia do celu przeważyła szalę. Obecnie moim głównym celem jest weryfikacja kont użytkowników na wysokim poziomie, eliminując konta spamerskie  niemalże natychmiast po ich powstaniu. Dzięki temu możecie się poczuć bardziej komfortowo nie otrzymując co chwilę wiadomości z takich kont wyłudzających adresy email, numery telefonów i inne. Moim priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort w korzystaniu z Portalu.

W razie pytań, problemów, jestem do waszej dyspozycji na Czacie Online – Strona Główna lub poprzez zakładkę kontakt i formularz zgłoszeniowy. Portal będzie stale się rozwijał poprzez nowe modyfikacje. Serdecznie zapraszam do rejestracji i życzę poznania na prawdę fajnych osób i spędzenia miłych chwil.

Robert Ejsmond

Zasady Duolove

Chcę, aby korzystanie z witryny było przyjemne, ale muszę wprowadzić kilka zasad, aby zapewnić wszystkim bezpieczne i przyjemne doświadczenie. To podsumowanie zawiera ważne informacje i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pamiętaj, że możesz korzystać z witryny tylko wtedy, gdy zgadzasz się na przestrzeganie pełnego zestawu Warunków użytkowania ( patrz sekcja poniżej tego podsumowania ) i Polityki prywatności .

Kim jestem?

Witryna jest obsługiwana przez podmiot gospodarczy Ivander – Robert Ejsmond z lokalizacją w Warszawie przy ulicy Krasnobrodzkiej 12 m.166 adres email: kontakt@duolove.pl NIP: 524-104-85-54 Regon: 011610767

Świadczę usługę na zasadzie „tak jak jest” i nie mogę zagwarantować, że będzie ona działała nieprzerwanie, bezbłędnie lub przyniesie określone rezultaty.

Jedynym administratorem danych osobowych portalu duolove.pl  jest podmiot gospodarczy: Ivander – Robert Ejsmond, z lokalizacją w Warszawie przy ulicy Krasnobrodzkiej 12 m.166

Kto może korzystać z serwisu?

Musisz mieć ukończone 18 lat i nie możesz być skazany za jakiekolwiek przestępstwo (lub podlegać jakimkolwiek nakazom sądowym, dochodzeniu policyjnemu, formalnej ostrzeżeniu itp.), Szczególnie związanym z oszustwem, napaścią, przemocą, niewłaściwym zachowaniem seksualnym lub molestowaniem .

Rodzaje członkostwa

Możesz korzystać z witryny bezpłatnie po zarejestrowaniu jako subskrybent. Najważniejszą funkcją dostępną dla subskrybentów jest możliwość kontaktowania się z innymi członkami za pomocą wbudowanych w witrynę systemu: czat online. W obecnym darmowym planie obowiązuje ograniczenie wysyłania wiadomości do 1 osoby dziennie.

W serwisie dostępne są również płatne Subskrypcje Premium na następujące okresy: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 1 rok. Płatne subskrypcje pozwalają na: nieograniczone korzystanie z czatu, funkcje wyróżniony profil na stronie głównej oraz funkcję Polecany profil na stronie głównej

Bezpieczeństwo

Randki online powinny być zabawne i bezpieczne. Dokładam wszelkich starań, aby zapewnić, że użytkownicy są autentyczni, ale zawsze musisz brać odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo. W szczególności chcę zwrócić Państwa uwagę na następujące rady:

– Nigdy nie podawaj własnego adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego ani innych danych kontaktowych, chyba że upewnisz się, że osoba, której przekazujesz te informacje, jest tym, za kogo się podaje, i że można jej ufać.

– Nigdy nie dawaj żadnych pieniędzy ani wartościowych przedmiotów nikomu, kto skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem witryny, podając w jak trudnej sytuacji się znalazł.

Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący bezpiecznego randkowania, aby uzyskać więcej informacji na temat nakazów i zakazów randkowania online.

Możesz:

Anulować członkostwo w dowolnym momencie. Twój profil po dezaktywacji zostanie natychmiast usunięty. Jednak Twój Profil po dezaktywacji pozostanie przez 30 dni w zawieszeniu dając Tobie czas na powrót do portalu. Po upływie tego okresu nastąpi automatyczne jego usunięcie.

Musisz: Zawsze

Przestrzegać zasad. Poinformuj, jeśli dowiesz się, że jakikolwiek inny użytkownik witryny działa niewłaściwie lub niezgodnie z tymi zasadami.

Nie wolno Ci:

 1. Korzystać z witryny w jakikolwiek sposób, który może naruszać obowiązujące prawo, przepisy lub kodeks postępowania.
 2. Dołączać treści fałszywe, wprowadzające w błąd, obraźliwe lub o charakterze jednoznacznie seksualnym.
 3. Uwzględniania lub próby umieszczania jakichkolwiek danych kontaktowych (w tym nazwisko) w swojej nazwie użytkownika, nagłówku profilu, profilu lub we wszelkich wiadomościach.
 4. Próby pokazania stanu subskrypcji lub danych logowania w swoim profilu.
 5. Używania lub próby użycia tej witryny do jakichkolwiek celów komercyjnych.
 6. Użycia dowolnej metody płatności, do której nie masz prawnie prawa.
 7. Użycia wszelkich materiałów podlegających ograniczeniom praw autorskich. Umieszczania lub próby dołączania linków do innych witryn internetowych.

Treści i informacje użytkownika

Duolove nie jest wydawcą treści użytkownika, dlatego wyłączną odpowiedzialność za decydowanie o tym, jakie informacje zamieścisz w swoim profilu lub w komunikacji, którą możesz mieć z innymi użytkownikami, spoczywa na Tobie. Pamiętaj, że publicznie widoczna informacja widoczna jest dla wszystkich użytkowników!

Nigdy nie ujawnimy żadnych Twoich danych osobowych innemu użytkownikowi. Możemy zmienić lub usunąć całość lub część Twojego profilu według własnego uznania. Z zastrzeżeniem wyrażonych przez Ciebie zgód, zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania całości lub części Twojego profilu w celu promowania usługi według własnego uznania.

Nie weryfikujemy poprawności jakichkolwiek informacji zawartych w profilu użytkownika, dlatego przed spotkaniem z kimś osobiście lub przekazaniem jej danych kontaktowych należy zawsze zachować ostrożność i przeprowadzić własną weryfikację.

Zawsze staramy się usunąć wszelkie obraźliwe lub nieodpowiednie materiały, gdy tylko się o tym dowiemy. Jeśli zauważysz coś, co przeoczyliśmy, poinformuj nas o tym.

 

Treść DUOLOVE

Wszystkie logo, grafiki, obrazy itp. Na tej stronie stanowią własność intelektualną moją lub moich partnerów i jako takie nie możesz ich używać do jakichkolwiek celów wykraczających poza zamierzony zakres witryny. Zabrania się umieszczania tej witryny w całości lub w części na jakiejkolwiek innej stronie bez mojej pisemnej zgody.

 

Pełne warunki korzystania z Portalu Randkowego DuoLove

 

Przeczytaj uważnie niniejsze Warunki. Rejestrując się jako Subskrybent i rejestrując się  „Potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies oraz przetwarzanie swoich danych osobowych w związku z usługą w rozumieniu Polityki Prywatności i Warunki użytkowania , które przeczytałeś i na które się zgadzasz „i za ​​każdym razem, gdy korzystasz z Usług, zgadzasz się przestrzegać niniejszych Warunków. Jeśli nie akceptujesz ich w całości, nie możesz zarejestrować się jako Subskrybent ani korzystać z Usług.

Mogę zmienić niniejsze Warunki lub Politykę prywatności w dowolnym momencie, publikując poprawioną wersję w Witrynie. Będziesz związany zmienionymi Warunkami i Polityką prywatności, jeśli będziesz nadal korzystać z naszych Usług po dacie opublikowania zmienionych Warunków lub Polityki prywatności w Witrynie.

1. Informacje o nas

Właścicielem witryny Duolove.pl jest podmiot gospodarczy: Ivander – Robert Ejsmond

DuoLove to darmowy polski serwis randkowy , z siedzibą w Warszawie.

2. Uprawnienie do korzystania z Witryny i Usług

Usługi są przeznaczone dla dorosłych Użytkowników do komunikowania się ze sobą online. Aby zostać  Subskrybentem, musisz mieć ukończone 18 lat.

Jeśli zostałeś oskarżony lub skazany za jakiekolwiek przestępstwo (lub jesteś objęty jakimkolwiek nakazem sądowym, dochodzeniem policyjnym, formalnym ostrzeżeniem lub podobnym) konkretnie związanym z oszustwem, napaścią, przemocą, niewłaściwym zachowaniem seksualnym lub molestowaniem, nie możesz korzystać z naszych Usług. Zabrania się korzystania z Witryny lub Usług w celach komercyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdej  subskrypcji. Nie zostaniesz subskrybentem, dopóki nie otrzymasz od nas potwierdzenia e-mail, a my możemy wycofać taką subskrypcję na dowolnym etapie według własnego uznania.

3. Subskrypcje

Możesz usunąć swój profil lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie (więcej szczegółów w sekcji 9 Wypowiedzenie umowy poniżej).

Jeśli nie anulujesz subskrypcji, a subskrypcja została opłacona kartą, automatycznie odnowimy ją, gdy wkrótce wygaśnie. Transakcje automatycznego odnawiania mogą być przetwarzane do 24 godzin przed wygaśnięciem istniejącej subskrypcji, więc jeśli chcesz anulować automatyczne odnowienie, zalecamy zrobienie tego co najmniej 48 godzin przed datą wygaśnięcia. Pamiętaj, że Twoja umowa o automatyczne odnowienie zostanie przez nas anulowana bez powiadomienia, jeśli nie zalogujesz się do usługi przez 12 miesięcy lub dłużej. Jeśli anulujesz początkową subskrypcję, możesz kwalifikować się do pełnego lub częściowego zwrotu kosztów. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat uprawnień, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotów poniżej.

4. Bezpieczeństwo i ochrona

Na bieżąco sprawdzam wszystkie nowe profile użytkowników (i ich aktualizacje) pod kątem nieodpowiednich treści i próbuję zidentyfikować i usunąć potencjalnych oszustów z Witryny. Nie jestem jednak w stanie zweryfikować tożsamości użytkowników ani dokładności Treści użytkownika, ani nie mogę zagwarantować, że moje procesy weryfikacji wykryją wszystkie nieodpowiednie Treści użytkownika. Dlatego nie należy zakładać, że jakiekolwiek Treści użytkownika są dokładne lub że inny Użytkownik jest tym, za kogo się podaje. Do Ciebie należy podjęcie odpowiednich kroków w celu zbadania Treści użytkownika przed podjęciem jakichkolwiek działań na ich podstawie. Nie ponoszę odpowiedzialności za fałszywe lub wprowadzające w błąd oświadczenia innych Użytkowników.

par.4.7

Umawiając się na spotkanie z inną osobą w ramach korzystania z Usług, należy podjąć odpowiednie środki ostrożności i postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w naszym przewodniku o bezpiecznych randkach . Wszelkie takie spotkania odbywają się na własne ryzyko. Tylko Ty jesteś odpowiedzialny za zapewnienie, że Twoje interakcje z innymi Użytkownikami są zgodne z prawem. Ponosisz odpowiedzialność za działania lub zaniechania stron trzecich, które wykorzystują Twoje dane identyfikacyjne lub konto, niezależnie od tego, czy są oszukańcze, czy nie. Zgadzasz się zabezpieczyć nas przed wszelkimi roszczeniami tego rodzaju.

Nie będę ponosił odpowiedzialności, jeśli Twoja tożsamość zostanie wykorzystana przez kogoś innego.

Musisz natychmiast powiadomić mnie o każdym widocznym naruszeniu bezpieczeństwa, takim jak utrata, kradzież, niewłaściwe użycie lub nieuprawnione ujawnienie lub użycie nazwy użytkownika lub hasła. W takim przypadku należy niezwłocznie zmienić hasło.

Chociaż nie mogę kontrolować, co może się zdarzyć między użytkownikami, jeśli zdecydują się spotkać osobiście, należy powiadomić mnie o tym za pośrednictwem formularzu kontaktowego lub czatu online. Zgłoś nadużycie, jeśli napotkasz jakiekolwiek zachowanie, co do którego można racjonalnie oczekiwać, że stanowi zagrożenie dla innych użytkowników. Wszelkie takie zgłoszenia będą traktowane jako poufne i zbadane przeze mnie. Jeśli okaże się to konieczne, mogę (według mojego wyłącznego uznania) ostrzec innego Użytkownika lub zawiesić lub usunąć jego profil.

Jeśli napotkasz poważny incydent podczas spotkania z innym Użytkownikiem (na przykład atak fizyczny lub napaść) lub podejrzewasz, że inny Użytkownik zaginął po spotkaniu z kimś za pośrednictwem Usług (lub w inny sposób), radzę natychmiast skontaktować się z policją oraz poinformować mnie poprzez czat online na stronie głównej lub formularz kontaktowy dotyczący tego incydentu oraz konta osoby której to dotyczy. Z wyjątkiem przypadków opisanych w paragrafie 4.7 powyżej, nie będę angażować się w żadne spory między Użytkownikami, ani nie będę świadczyć usług arbitrażowych ani rozstrzygających w przypadku powstania sporu.

5. Twoje zobowiązania wynikające z wyrażenia zgody na korzystanie z Witryny i Usług

Zgadzasz się, że nie będziesz:

 • w związku z moimi usługami naruszał jakichkolwiek obowiązujących przepisów prawa, regulacji lub kodeksu postępowania;
 • publikować lub wysyłać jakichkolwiek treści lub zdjęć innego użytkownika bez jego zgody, lub wiadomości, które są fałszywe, wprowadzające w błąd, o charakterze jednoznacznie seksualnym, wulgarne, nieprzyzwoite, obsceniczne, rasistowskie, homofobiczne, ksenofobiczne, obraźliwe, niezgodne z prawem, oszukańcze, naruszające prywatność innej osoby, obraźliwe, szkodliwe, agresywne, grożące, nękające, zniesławiające, naruszające własność intelektualną osoby trzeciej ani pomagać w którymkolwiek z powyższych. Treści fotograficzne, które będą publicznie dostępne, podlegają ponadto warunkom wymienionym na stronie przesyłania zdjęć;
 • publikować treści (w tym zdjęć), które bezpośrednio lub pośrednio nawiązują do pornografii dziecięcej lub usiłują uzyskać komunikację z osobą poniżej 18 roku życia lub w jej imieniu;
 • umieszczać w swoim profilu lub innych informacjach, które publikujesz w Witrynie lub we wszelkich wiadomościach, które przesyłasz za pośrednictwem Witryny do innego Użytkownika, który wcześniej się z Tobą nie kontaktował, wszelkich informacji, które umożliwiają osobistą identyfikację lub kontakt (inne niż za pośrednictwem Usług) , w tym (między innymi) Twoje nazwisko, adres pocztowy lub e-mail, numer telefonu lub inny adres strony internetowej, na której można znaleźć takie informacje o Tobie. 
 • zabiegać o dane kontaktowe innych Użytkowników lub ujawniać swoją subskrypcję lub status członka w swoim profilu;
 • ujawniać ani udostępniać stronom trzecim jakichkolwiek nazw użytkownika, haseł, kodów aktywacyjnych lub podobnych informacji przydzielonych Użytkownikom lub używać ich do celów innych niż uwierzytelnianie w Usługach;
 • udostępniać mi adresy e-mail innych osób lub publikować lub wysyłać Treści użytkownika odnoszące się do innych osób bez uzyskania ich uprzedniej zgody;
 • publikować lub wysyłać treści użytkownika, które zawierają linki do stron internetowych osób trzecich, które są nielegalne lub zawierają nieodpowiednie treści;
 • korzystać z Usług w celach komercyjnych, zawodowych lub nieprywatnych (w tym do reklamy, akwizycji, nagabywania, handlu, prostytucji);
 • używać Usług do obsługi wiadomości-śmieci, spamu i piramid lub podobnych lub oszukańczych programów;
 • robić wszystkiego, co może skutkować zakłóceniem Usług, w tym z wykorzystaniem robaków, wirusów, bomb programowych lub masowych wysyłek;
 • próbować uzyskać nieautoryzowanego dostępu do jakiejkolwiek części Usług lub do sprzętu używanego do świadczenia Usług;
 • korzystać z Usług, aby nękać jakiegokolwiek innego Członka lub próbować skontaktować się z dowolnym Członkiem, który zażąda zaprzestania kontaktu (będziesz mieć możliwość zablokowania kontaktu od innych Członków, wybierając odpowiednią opcję w ich profilach);
 • podszywać się pod inną osobę lub podmiot;
 • korzystać z Usług w celach innych niż określone w niniejszych Warunkach.

Zgadzasz się przestrzegać wszelkich wytycznych lub wymagań w mojej Witrynie, a także wszelkich uzasadnionych żądań lub instrukcji z mojej strony w związku z Usługami. Musisz upewnić się, że wszystkie informacje kontaktowe i dotyczące płatności (np. Adresy pocztowe i e-mail, numery kart kredytowych), które podajesz, są dokładne i aktualne.

Musisz natychmiast powiadomić mnie na piśmie, jeśli dowiesz się o jakimkolwiek niewłaściwym zachowaniu w związku z Usługami (w tym jeśli uważasz, że materiał należący do strony trzeciej został opublikowany w Witrynie przez innego Użytkownika z naruszeniem praw autorskich). Kliknij tutaj, aby zgłosić mi nieodpowiednie zachowanie lub podejrzane profile.

6. Treści użytkownika

DuoLove zapewnia jedynie kanał członkom do publikowania i / lub rozpowszechniania ich danych osobowych i nie jest wydawcą Treści użytkownika. Do Ciebie należy decyzja, które informacje opublikować lub przesłać jako Treści użytkownika (które będą widoczne dla innych Użytkowników lub internautów). DuoLove nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie takich Treści użytkownika przez jakiegokolwiek innego Użytkownika lub osobę trzecią.

Z wyjątkiem przypadków określonych w Polityce prywatności, bez Twojej uprzedniej zgody nie ujawniam żadnych przekazanych przez Ciebie danych osobowych, które nie są publicznie widoczne w Twoim profilu.

DuoLove zastrzega sobie prawo do sprawowania kontroli redakcyjnej nad treścią profilu i zdjęć, ale nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za Treści użytkownika (w tym zdjęcia) lub inne działania Użytkowników, które mogą naruszać prawa innych Użytkowników lub osób trzecich.

DuoLove nie weryfikuje dokładności ani prawdziwości jakichkolwiek informacji publikowanych przez Użytkowników. Dlatego należy przeprowadzić własne niezależne dochodzenie w celu zweryfikowania dokładności Treści użytkownika publikowanych lub przesłanych przez innych Użytkowników i zachować ostrożność w kontaktach z innymi Użytkownikami (patrz również sekcja 4 (Bezpieczeństwo i ochrona) powyżej).

Proszę Użytkowników o powiadamianie mnie o nieodpowiednich Treściach Użytkownika. Przyjmujesz do wiadomości, że takie powiadomienie może mieć miejsce i że mogę podjąć kroki opisane w niniejszych Warunkach w odniesieniu do takich informacji, na które zwrócę uwagę, jeśli dotyczą one Treści użytkownika opublikowanych lub przesłanych przez Ciebie.

Zastrzegam sobie prawo do odmowy akceptowania lub zawieszania, redagowania lub usuwania z Witryny i Usług całości lub części dowolnego profilu lub jakiejkolwiek innej Treści użytkownika z dowolnego powodu, a jeśli to zrobię, nie będę z Tobą korespondować w sprawie odpowiedniość takich Treści użytkownika.

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za usunięcie lub niezapisanie Treści użytkownika, w tym szczegółów profilu i zdjęć. Ponadto musisz upewnić się, że zapisujesz wszystkie wiadomości, które chcesz zachować.

Zastrzegamy sobie prawo do trwałego usuwania wiadomości i innych Treści użytkownika po upływie dowolnego okresu  lub jeśli korzystamy z prawa do wypowiedzenia na mocy niniejszej Umowy.

DuoLove nie może zagwarantować, że obraźliwe lub nieodpowiednie materiały zostaną w każdym przypadku usunięte z Witryny, ale jakiekolwiek zaniechanie tego w konkretnym przypadku nie wpłynie na nasze prawo do usunięcia lub usunięcia podobnych materiałów w kolejnych przypadkach.

7. Informacje i treści zastrzeżone

Witryna i Usługi zawierają lub wykorzystują informacje i treści (w tym znaki, logo, grafikę, obrazy, zdjęcia, animacje, filmy, tekst i oprogramowanie), które są własnością intelektualną naszych partnerów, innych Użytkowników i nas. Twoje prawo użytkowania jest ściśle ograniczone do uzyskiwania dostępu, pobierania, drukowania i powielania takich informacji lub treści do osobistego, prywatnego i niekomercyjnego korzystania z Usług w ramach niniejszych Warunków. Użytkownik nie może w inny sposób pobierać, wyświetlać, modyfikować, kopiować, drukować, sprzedawać, pobierać, wypożyczać ani odtwarzać kodu źródłowego (z wyjątkiem przypadków dozwolonych przez obowiązujące prawo) takich treści bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.

Nie możesz łączyć się z moją Witryną ani umieszczać jej w części lub w całości na innej zewnętrznej stronie internetowej bez mojej uprzedniej pisemnej zgody.

Z zastrzeżeniem warunków Polityka prywatności i wszelkie szczególne uprawnienia, które dajesz, udzielasz mi licencji na używanie (i sublicencjonowanie lub przypisywanie) Treści użytkownika (czyli materiałów, które publikujesz w witrynie lub wysyłasz do innych Członków), w razie potrzeby w związku z udostępnianiem Usług, w tym:

 • udostępnianie Twojego profilu innym Użytkownikom DuoLove.pl;
 • udostępnianie Twojego profilu innym Użytkownikom w e-mailach związanych z serwisem randkowym (np. powiadomienia o nowych fanach itp.);
 • korzystanie z takich Treści w związku z prowadzonymi przez ze mnie działaniami marketingowymi.

Nie możesz kopiować ani w inny sposób wykorzystywać Treści innych Użytkowników, z wyjątkiem przypadków, gdy jest to absolutnie konieczne do osobistego, prywatnego i niekomercyjnego korzystania z Usług w ramach niniejszych Warunków.

Użytkownik nie może publikować, wykorzystywać ani wysyłać w Witrynie za pośrednictwem Usług żadnych materiałów należących do osób trzecich, chyba że ma na to pozwolenie. Jesteś również proszony o powiadomienie mnie, jeśli uważasz, że materiał należący do strony trzeciej został opublikowany lub wysłany przez innego Użytkownika. Obejmuje to między innymi zdjęcia, obrazy i tekst.

 

8. Wydajność i zmiany w Witrynie i Usługach

Nie gwarantuję, że moje Usługi będą nieprzerwane, wolne od błędów ani że przyniosą określone rezultaty. Dołożę wszelkich starań, aby usunąć usterki, jeśli takie wystąpią.

Zastrzegam sobie prawo do zawieszenia Usług w dowolnym momencie bez powiadomienia w celu naprawy, konserwacji, ulepszeń lub z innego powodu technicznego, ale aby zminimalizować zakłócenia, zwykle staram się to robić tylko między 01:00 a 8:00. Zastrzegam sobie prawo do zmiany Usług pod warunkiem, że takie zmiany nie mają istotnego negatywnego wpływu na jakość Usług.

 

9. Prawo do odstąpienia od umowy

Możesz anulować Subskrypcję usuwając swoje konto w dowolnym momencie. W takie sytuacji konto stanie się nieaktywne a następnie usunięte po upływie 7 dni

Możesz anulować zamówienie na Usługi, przekazując nam powiadomienie drogą elektroniczną  w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Możesz to zrobić, a) korzystając z formularza: Skontaktuj się z nami , lub b) wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@duolove.pl. Pamiętaj, aby podać szczegóły swojej nazwy użytkownika i adresu e-mail podanego podczas dołączania do witryny, aby pomóc nam w uwierzytelnieniu Twojej prośby.

Jeśli jakikolwiek zwrot pieniędzy jest należny na podstawie niniejszego prawa do anulowania, będzie on podlegał zasadom naszej Polityki zwrotów przedstawionej poniżej.

10.  Reklamacje

 1. Użytkownik ma prawo składać reklamacje związane z wykonywaniem przez Usługodawcę Usługi.
 2. Składanie reklamacji odbywa się: 
  – drogą elektroniczną na adres e-mail Usługodawcy: kontakt@duolove.pl przez całą dobę
 3. Przedmiotem reklamacji może być zarzut wykonywania Usługi przez Usługodawcę niezgodnie z warunkami i zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie.
 4. Z zakresu reklamacji wyłączone są następujące wady, usterki i nieprawidłowości związane z korzystaniem z Usługi, a wynikające:
  – z błędów lub pomyłek Użytkownika
  – z nieprawidłowego funkcjonowania przeglądarki internetowej lub łącz telekomunikacyjnych,  ustawień programów na komputerze Użytkownika np. Outlook, który przytacza wiadomość i jej odbiorcę. Obowiązkiem Użytkownika jest ochrona, ewentualnie usunięcie własnych danych, które są wysyłane w treści wiadomości.
  – działalności podmiotów trzecich, za których działania Usługodawca nie odpowiada.
 5. Zgłoszenie reklamacyjne winno określać dane Użytkownika umożliwiające Usługodawcy zwrotny kontakt z Użytkownikiem oraz zwięzły opis zgłaszanych zastrzeżeń i uwag. Zgłoszenia nie spełniające powyższych wymogów nie będą uznane za reklamację i nie zostaną rozpoznane.
 6. Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni, chyba, że podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia. W takim przypadku Usługodawca zwróci się do Użytkownika z prośbą o odpowiednie uzupełnienie reklamacji; termin do rozpoznania reklamacji  liczony będzie od daty otrzymania stosownych uzupełnień od Użytkownika.
 7. W przypadku niemożności rozpatrzenia reklamacji w terminie określonym w ust. 6, Usługodawca informuje o tym Użytkownika, podając przyczynę przedłużenia terminu oraz przewidziany czas udzielenia odpowiedzi.

11. Zakończenie

Możesz w dowolnym momencie zakończyć rejestrację u mnie, usuwając swój profil samodzielnie lub żądając usunięcia swojego profilu z Witryny, wysyłając mi wiadomość e-mail lub pisząc do mnie na adres: kontakt@duolove.pl. Zrealizujemy taką prośbę tak szybko, jak będzie to praktycznie możliwe.

 

W każdej chwili możemy zawiesić lub zakończyć Twoją rejestrację:

 • Natychmiast bez powiadomienia lub zwrotu pieniędzy, jeśli w naszej uzasadnionej opinii dopuściłeś się poważnego naruszenia niniejszej Umowy lub jakichkolwiek Treści użytkownika opublikowanych lub wysłanych przez Ciebie lub Twoje dalsze członkostwo jest lub może być szkodliwe dla naszego Portalu lub innych Użytkowników
 • W przeciwnym razie za siedmiodniowym powiadomieniem e-mailem, w którym to przypadku zapewnimy pełny zwrot części płatności za subskrypcję, która dotyczy okresu po wygaśnięciu.

Powiadomimy Cię e-mailem o każdym zawieszeniu lub zakończeniu rejestracji (lub o potwierdzeniu tego). Po takim powiadomieniu nie możesz podejmować prób ponownej rejestracji jako Subskrybent ani korzystać z naszych Usług, chyba że powiadomimy Cię, że zawieszenie zostało zniesione. 

Wypowiedzenie nie będzie miało wpływu na prawa przysługujące którejkolwiek ze stron na mocy niniejszej Umowy.