Randki Online – Twój Profil

randki online

Portal Randkowy – Co napisać o sobie?

Dla tych, którzy szukają pomocy i wskazówek w tworzeniu profilu w Portalach Randkowych, oto kilka sugestii, jak opisać siebie. Dowiedz się, jak przyciągać uwagę interesującymi szczegółami, które z pewnością sprawią, że zaproszenia do znajomych będą przychodzić…

Internetowy serwis randkowy to interesujący portal do poznawania nowych ludzi i dołączania do grup z osobami o podobnych poglądach. Jest to okazja do zanurzenia się w „basenie” randkowym przeznaczonym dla osób zainteresowanych spotkaniami singli online. Wiele osób może mieć pełne obawy podejście do tego pomysłu, czytając teksty dziwaków ogólnie prześladujących serwisy randkowe. Musisz wiedzieć, jak wyodrębnić prawdziwych mężczyzn/kobiety, których możesz poznać, od tych, od których musisz zachować odpowiedni dystans.

Przykłady opisywania siebie w Randkach Online

Dzięki tym wskazówkom dotyczącym „opisywania siebie” w Internecie przygotujesz profil, który jest równie ekspresyjny i magnetyczny. Są to przydatne przykłady profili randkowych, które pomogą Ci znaleźć sposób, aby uczynić go zachęcającym.

Twórczo skonstruuj swój opis: O mnie

Jeśli witryna, na którą się zalogowałeś, ma opcję opisu, to znaczy; pojedyncza linia, która otwiera się u góry strony profilu, to masz szansę, aby przyciągała wzrok. Jeśli mężczyźni / kobiety natkną się na Twój profil, to pierwsza rzecz, którą zauważą, poza Twoim zdjęciem profilowym. To ich interesuje i przyciąga. Jeśli jest to kiepskie lub zwyczajne, ludzie mają tendencję do pomijania szczegółów podanych w dalszej części profilu.

Przykłady
Oto kilka ciekawych przykładów:

Jestem otwartą książką; przewracaj po jednej stronę, aby rozwikłać moją historię… ”
Nie jestem zdesperowany ani samotny, po prostu żądny przygód, aby umawiać się na randki online”.
Uwaga: mogę być po prostu najwspanialszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkasz…”
Jestem niebezpiecznie przeładowany intelektem. Mogę sprawić, że twój umysł zemdleje
Krzepki i bystry…”

Bądź szczery / autentyczny

Profil randkowy online mówi o tym, kim jesteś jako osoba, a ci, którzy go obejrzą, natychmiast to zauważą. Mężczyźni / kobiety lubią, gdy ktoś jest wyrazisty i otwarty w kwestii swoich upodobań i zainteresowań. Ułatwia to zorientowanie się, kiedy ktoś wydaje się szczery, jeśli chodzi o szczegóły, do których również możesz się odnieść.

Przykłady
Poniżej podano przykłady opisywania siebie na potrzeby randek internetowych i bycia sobą.

Podaj swoje prawdziwe imię, a nie wymyśloną nazwę wyświetlaną.
Uwzględnij swoje zainteresowania / hobby / upodobania / antypatie.
Opisz siebie w taki sposób, jak ludzie Cię widzą / jak Ty siebie widzisz.
Wspomnij o grupach / zajęciach, których jesteś częścią.
Umieść swoje zdjęcie, aby ludzie mogli zaufać temu, co widzą.

Jeśli ktoś ma pusty profil, na którym brakuje czegoś interesującego i jest skryty, jest to oczywista wskazówka, że ​​należy go unikać. Szukają sposobów, aby mieć profil randkowy online, aby sprawdzić ludzi dla zabawy. Uważaj na to, z kim piszesz, i upewnij się, że potrafisz odczytać znaki, jeśli ktoś jest zbyt nachalny w ujawnianiu informacji, które nadal są dla Ciebie prywatne. Jeśli ktoś jest zbyt agresywny, przeczytaj to jako znak, że należy go usunąć z listy.

Unikaj danych osobowych i dołącz ważne informacje
Kiedy ufasz osobie na tyle, aby wymienić ze sobą numery telefoniczne, zrób to. Podczas pierwszych randek wybieraj publiczne lokalizacje na najbliższe kilka tygodni. Mów szczerze, jakiego rodzaju partnera szukasz i jakich preferencji oczekujesz, aby on / ona mogła sobie zweryfikować czy to jest to czego chce. W ten sposób możesz przyciągnąć osoby o podobnych preferencjach i mieć pewność, że będą pasować do Twoich kryteriów. Upewnij się, że w Portalu Randkowym masz również wyświetlony swój prawdziwy wiek, nie fikcyjny aby uniknąć grupy wiekowej, z którą nie czujesz się komfortowo; nie kłam na temat swojego wieku.

Często aktualizuj swój profil

Wielu z nas uważa nasze profile za coś oczywistego, ponieważ wiele szczegółów zmienia się na przestrzeni miesięcy, a nawet lat. Aktualizuj informacje, takie jak „singiel” lub „randki”, aby ludzie wiedzieli, czy jesteś zajęty, czy nadal dostępny i szukasz. Niektórzy ludzie mają zły nawyk publikowania swoich starych zdjęć, często wprowadzając ludzi w błąd w Internecie. Aktualizuj zdjęcia, a nawet informacje o miejscu pobytu lub wszelkie nowo odkryte dane o sobie (ze względu na bezpieczeństwo unikaj umieszczania adresów pracy / domu).

Te przykłady randek online pomogą ci w utworzeniu profilu, który z pewnością przyniesie pozytywne opinie, pod warunkiem, że jesteś wierny sobie i chcesz być szczery. Uważaj tylko na to, z kim wchodzisz w interakcje i ile informacji o sobie ujawniasz na początku.

Pomóż nam dotrzeć do innych