Przyciągaj dobrych facetów: pokaż, że ich potrzebujesz

Dobry facet

Mądrości dla kobiet

Kobiety w potrzebie przyciągają dobrych mężczyzn. Kobiety niezależne przyciągają kretynów… albo w ogóle żadnych mężczyzn.

Czy to jest sprzeczne z tym, o czym zawsze myślałaś? Czy myślałaś, że im mniej oczekiwałaś od mężczyzny, tym bardziej on cię polubi? Cóż, rozważ to:

Dobry facet – to ktoś, kto jest pewny siebie, dojrzały i nastawiony na związki, pragnący dać kobiecie szczęście. Musi wiedzieć, że go potrzebujesz i że on poprawia Twoje i tak już wspaniałe życie. Musi wiedzieć, że może z tobą WYGRYWAĆ.

…jako dojrzała kobieta, która chce dzielić swoje życie z dojrzałym mężczyzną, nie oczekując niczego, dostajesz tylko faceta, który nie chce ci niczego dać.

Dobry facet chce też wiedzieć, że szanujesz i kochasz siebie. Nie chce być całkowicie odpowiedzialny za Twoje szczęście. (Dlatego powiedziałem, że chce „polepszyć” Twoje życie, a nie „być” Twoim życiem).

Teraz powiedz, że jesteś dziewczyną, która niczego nie potrzebuje. (Lub, jak większość kobiet, chcesz KOCHAĆ mężczyznę, na którym można się oprzeć, ale nie zachowujesz się tak, jak robisz). Dobry Facet NIE wybierze Cię jako partnera. Może spać z Tobą lub być Twoim przyjacielem… ale nie poślubi Cię.

Jeśli nie zostawisz miejsca dla mężczyzny, który będzie Twoim bohaterem, i nie pokażesz, że wiesz, że jesteś go warta, on odejdzie, zanim powiesz „Dlaczego nie zadzwonił? lub „Dlaczego zawsze trafiają mi się głupcy i narcyzi?”

Z drugiej strony, powiedzmy, że łaskawie przyjmujesz jego komplementy i okazujesz entuzjastyczne uznanie dla dużych i małych rzeczy, które dla Ciebie robi. Może od czasu do czasu poprosisz go o radę i pozwolisz mu otworzyć słoik z ogórkami. Wyznaczasz i przestrzegasz granic, oczekujesz, że dotrzyma słowa i oczekujesz, że będziesz traktowana jak wyjątkowa kobieta, którą jesteś.

Że swoją życzliwością mówisz do Niego że jesteś materiałem na prawdziwy związek. Możesz go powitać w swoim życiu. Ma pewność, kim jest, czego chce i jak to osiągnąć. A Ty pozwalasz mu to dać. (Tak! Pozwalam! Jest to prezent, aby ktoś mógł Ci go ofiarować).

Oto kilka zadań domowych, które pomogą Ci zdecydować, na jakim etapie jesteś. Spójrz na poprzednie relacje (krótkie lub długie) i odpowiedz na następujące pytania:

  • Czy byli jacyś dobrzy faceci, którzy mogliby uciec, ponieważ zachowywałaś się tak, jakbyś go nie potrzebowała i / lub nie wydawałaś się mieć wobec niego żadnych oczekiwań?
  • Mężczyźni, których przyciągasz to Dobrzy Faceci, czy są po prostu biorcami?
  • Czy znasz swoje granice i czy się ich trzymasz?
  • Jak dobrze pokazujesz mu, że szanujesz siebie? Jeśli uroczy facet zaprosi Cię na piątkowy wieczór w piątek rano, czy akceptujesz? Kiedy nie dzwoni lub pojawia się późno, czy mówisz mu, że wszystko w porządku, ponieważ nie chcesz go odstraszyć? Kiedy mówi ci, że jest zbyt zajęty, żeby cię widzieć tydzień po tygodniu, czy wciąż to wytrzymujesz?
  • I… jak to działa dla Ciebie?

Jeśli jesteś otoczona przez kumpli… jeśli mężczyźni chcą Cię tylko wykorzystać lub odebrać, albo jesteś całkowicie pozbawiona towarzystwa mężczyzn… słuchaj!

Kiedy o nic nie prosisz, to właśnie otrzymujesz. Chcesz przyciągnąć dobrego człowieka? Pokaż mu, że go POTRZEBUJESZ.

Oto Twoje zadanie na tydzień:

Raz dziennie poproś mężczyznę o pomoc. Może pomóc w prostej wymianie żarówki, przeniesieniu pudełka do samochodu, zrobieniu zakupów, poradach dotyczących mechaniki w samochodzie, a nawet wskazówek.

Pozwól mu pomóc, okaż wdzięczność i uważnie obserwuj jego reakcję. Wszyscy uczymy się od siebie nawzajem, więc podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.

tekst przetłumaczony

Pomóż nam dotrzeć do innych

Komentarze 0

Brak komentarzy