Jak długo powinnam czekać na seks?

oczekiwanie na sex

Na początku związku stawka jest wysoka, dlatego warto zadać sobie pytanie: „Jak długo mam czekać na seks po tym, jak poznałam nowego mężczyznę?”

Seks może być wspaniałą częścią związku, ale gdy zbliżysz się zbyt wcześnie, to może się na Tobie zemścić, siać spustoszenie w twoich emocjach i zepsuć ciekawie rozwijający się związek.

Właściwe postępowanie jest kluczem do zachowania godności i pewności siebie, unikania zakochania się w niewłaściwym człowieku i zachowania bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy wychodzisz z długiego małżeństwa, czy masz dłuższą przerwę na randki, jest to nowy czas w Twoim życiu. Nasze ciała i umysły działają inaczej niż w wieku 20 czy 30 lat.

I tym razem chcesz, aby Twoje potrzeby zostały zaspokojone w sposób dorosły, zorientowany na relacje.

Słuchaj, jestem za dobrą zabawą i niesamowitym seksem. Więc jeśli myślisz o długotrwałej miłości, sprawdź odpowiedzi na cztery najważniejsze pytania, o które mnie zadają KIEDY?…

Jak długo mam czekać, aby uprawiać z nim seks? Czy istnieje magiczna liczba dni?

Przespać się z nim czy nie przespać nie jest tak naprawdę kwestią… 3 dni czy 10, dni nie mają znaczenia. Jeśli Twoim końcowym celem jest związek, daj mu czas.

Moja najlepsza rada: odkrywaj, nie decyduj.

Ciesz się wczesną fazą wzajemnego odkrywania bez nadmiernego inwestowania. Przez nadmierne inwestowanie, tak, mam na myśli wylądowanie w łóżku.

Badania pokazują, że oksytocyna, którą kobiety uwalniają po seksie, przywiązuje większość z nas do emocjonalnego przywiązania (co jest częścią magii kobiecości!). Samo to może zakłócić tę fazę odkrywania, przywiązując Cię zbyt wcześnie i zbytnio polegając na pociągu seksualnym .

Jeśli masz wątpliwości, czekaj.

Lepiej, żebyś poczekała i zaangażowała się bardziej, gdy zdecydujesz, że mężczyzna jest dobry, miły i zainteresowany tym samym rodzajem związku co ty. Poszukaj znaków, że próbuje Cię uszczęśliwić.

Zwróć uwagę, jak czujesz się wokół niego. Jeśli jest za wcześnie, aby podjąć decyzję, czy ten facet jest dla Ciebie materiałem na związek, wstrzymaj się.

Uświadom sobie, że czekanie NIE JEST grą, a raczej sposobem na to, aby dać Ci czas na aby wyczuć jego intencje (i Twoje!)

Jeśli jest nastawiony na relacje i chce się zaangażować, nie będzie miał nic przeciwko czekaniu. Czekanie polega na upewnieniu się, że jest skłonny zainwestować swój czas w poznanie Ciebie.

Jeśli czekanie go irytuje, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie szukał tego samego. Tak czy inaczej, dobre wieści.

Ale co, jeśli jest tak gorąco, że nie możemy się doczekać seksu?

Hmm… nadal zachowujesz się jak dorosły?

Wszystko zależy od tego, czego szukasz. Wierz mi, rozumiem. Kiedy jest gorąco, jest gorąco, a testowanie zgodności w łóżku może wydawać się w tej chwili dobrym pomysłem. (Kiedy to naprawdę tylko wymówka, by dać sobie pozwolenie na to).

Pozwól, że Ci to wyjaśnię: jeśli oboje jesteście naprawdę zainteresowani relacją przez duże R…Czekaj..

Często też mężczyźni czekają. Nie tylko kobiety chcą wiedzieć, czy to dokądś zmierza.

Mężczyźni, którzy są gotowi do związku, chcą wiedzieć, że też traktujesz ich poważnie. A jeśli szybko przejdziesz do rzeczy, będzie się zastanawiał, czy takie jest twoje tempo z każdym mężczyzną.

Poczekaj, aż da Ci zaufanie, pewność siebie i uczciwość, których potrzebujesz – to podniesie stawkę na autentyczne połączenie. I upewnij się, że dasz mu to samo.

Nawiasem mówiąc, nie ma nic złego w romansie. Nie ma nic złego w tym, że od razu się do tego zabierasz – ale wiedz, że szanse na to, że potraktuje Cię poważnie jako materiał relacji, są niewielkie. (Tak, zdarza się, ale nie w większości przypadków).

Skąd będę wiedzieć, czy jest gotowy na związek?

Naprawdę nie trzeba się nad tym zastanawiać. Powie Ci to mężczyzna, który szuka związku. Kropka.

Zdecydowany na związek, mężczyzna nie przepada za zabawą. Chce tylko poznać miłą kobietę, mieć spokojny czas na jej poznanie, i w końcu mieć jednego wspaniałego partnera, z którym będzie mógł spędzić resztę życia.

Mężczyzna, który tego szuka, jasno da do zrozumienia, że ​​jest zainteresowany.

Ten typ mężczyzny nie będzie po prostu bawił się z Tobą na sianie. Jest przyzwoity i szanuje cię. Okaże swoje zainteresowanie, pozwalając, by wszystko rozwijało się w zdrowym tempie.

Skąd mam wiedzieć, czy jesteśmy gotowi na seks?

Po pierwsze, musisz wiedzieć, czego potrzebujesz, aby czuć się bezpiecznie emocjonalnie, fizycznie i duchowo. Rozwiąż to TERAZ… zanim traficie razem do łóżka.

Musicie być w stanie spojrzeć sobie w oczy, i przeprowadzić poważną rozmowę na temat swojej relacji, bezpiecznego seksu i co trzeba, aby czuć się bezpiecznie. Jeśli nie możesz… NIE uprawiaj z nim seksu! Nie jesteście gotowi!

Zbyt wiele razy spotykałem kobiety, które uważały,  że są w związku na wyłączność, tylko po to, aby dowiedzieć się, że mężczyzna nigdy nie czuł się w ten sposób.

Dzieje się tak, kiedy tylko Ci się wydaje … ale nigdy nie przeprowadziliście poważnej, szczerej rozmowy o wzajemnych uczuciach, oczekiwań i obietnic.

Zdziwienie, gdy telefon nie dzwoni następnego dnia, naprawdę jest do bani!

Jestem za dobrą zabawą i wspaniałą przyjemnością seksualną. Ale jeśli myślisz o miłości, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami.

Zapewniam cię, że ograniczą twoje rozczarowanie i pomogą ci znaleźć szczęście, na które tak zasługujesz.

Dobry prawdziwy mężczyzna pójdzie za Tobą. Będzie Cię szanował za tak dobrą opiekę nad sobą. A jeśli nie, to nie jest mężczyzną, on jest chłopcem.

Przetłumaczono autor tekstu Bobby Palmer

Pomóż nam dotrzeć do innych